Kogemus

Meie firma eesmärgiks on pakkuda kliendile komplektset kõrgekvaliteedilist teostust erinevate nõrkvoolusüsteemide osas. Kõigile töödele on tagatud järelhooldus ja garantii.

Nõrkvoolu Paigalduse OÜ on asutatud 2004.a. Ettevõte on keskendunud nõrkvoolu- ja tuleohutuse tööde teostamisele, kust tihti on vaja teostada kesmisest keerukamaid lahendusi. 

Suudame katta tööde tegemise kogu spektri – kliendi nõustamisest-projekteerimisest-paigaldusest-hoolduseni. Meil töötab täna üle 40 inimese, enamike tööstaaž valdkonnas on 5-15 aastat ja rohkem. Tegu on oma ala spetsialistidega nõrkvoolu valdkonnas.

Põhitegevusaladeks on valve- ja tulekahjusignalisatsiooni, tuleohutuse tabloode, videovalve-, gaaskustutus-, läbipääsu-, evakuatsiooni- ja üldhelindussüsteemide, arvuti- ja sidevõrkude paigaldus.

Teostatavad töömahud on alates korteri-eramu valvesignalisatsioonist kuni suuremahuliste ehitusobjektide komplektsete nõrkvoolu lahendusteni, paigaldamise ja täismahulise projektijuhtimisega „võtmed kätte“ printsiibil.

Tööde lõppedes teostatakse lõppkasutaja koolitus, teostusdokumentatsiooni komplekteerimine, eestikeelsete kasutusjuhenditega varustamine, teostatakse vajalikud kooskõlastused ja ettenäitamised (PA, piirkondlikud Päästeteenistused).

Meil on hea meel tõdeda et meie tellijate seas on mitmed suured ehitusfirmad nagu Nordlin Ehitus OÜ, Merko Ehitus Eesti AS, Nordecon AS, Bauschmidt OÜ, Pindi Kinnisvarahaldus OÜ, Fund Ehitus OÜ, Oma Ehitaja AS, Astlanda Ehitus OÜ, Maru Ehitus, Ehitus 5 Eco, Remet Ehituse OÜ ja paljud teised arendajad ning ehitajad.