Kogemus

Meie firma eesmärgiks on pakkuda kliendile komplektset kõrgekvaliteedilist teostust erinevate nõrkvoolusüsteemide osas. Kõigile töödele on tagatud järelhooldus ja garantii.

Nõrkvoolu Paigalduse OÜ on asutatud 2004.a. Alates november 2007 on ettevõtte tegevus ümberprofileeritud nõrkvoolu tööde teostamisele. Tegu on oma ala spetsialistidega nõrkvoolu valdkonnas.
Ettevõtte põhitegevusaladeks on valve- ja tulekahjusignalisatsiooni, videovalve-, gaaskustutus-, läbipääsu-, üldhelindussüsteemide, arvuti- ja telefonivõrkude paigaldus.
Tööde lõppedes teostatakse lõppkasutaja koolitus, teostusdokumentatsiooni komplekteerimine, eestikeelsete kasutusjuhenditega varustamine, organiseeritakse vajalikud kooskõlastused ja ettenäitamised (PA, piirkondlikud Päästeteenistused).

Teostatavad töömahud on alates korteri-eramu valvesignalisatsioonist lõpetades suuremahuliste ehitusobjektide komplektsete nõrkvoolu lahenduste paigaldamise ja täismahulise projektijuhtimisega lõpliku teostamiseni „võtmed kätte“ printsiibil.

Meil on hea meel tõdeda et tänasega on meie tellijate seas mitmed suured ehitusfirmad nagu Nordlin Ehitus OÜ, Riito Ehituse AS, Merko Ehitus Eesti AS, Nordecon AS, Bauschmidt OÜ, Pindi Kinnisvarahaldus OÜ, Linna Haldus OÜ, Fund Ehitus OÜ, Oma Ehitaja AS, Astlanda Ehitus OÜ, Remet Ehituse OÜ ja paljud teised arendajad ning ehitajad.