Järjekorra süsteem

Järjekorra süsteem on mõeldud kohtadesse, kus on vaja süsteemselt teenindada palju inimesi, või kus eri inimestel on erinev küsimus, mis vajab lahendamist. See on eriti aktuaalne kohtades, kus järjekordades oleks soovitav hoida inimeste vahel distantsi, st inimesed ei oota ühes järjekorras vaid saab oodata hajutatult , sh õues ja kutsutakse otse teenindaja juurde. Võimalik on teha lihtne ühe järjekorraga süsteem, või kuni piiramatu arv eri järjekordi, mis on seadistatavad vastavalt kliendi vajadustele. Igale järjekorrale määratakse oma õigused ja teenindajad. Võimalik on nii tarkvaraline klienditöökoht, kui näiteks wifiga järjekorrast kutsumine, nii et kaabelduse vajadus on minimaalne. Võimalik infoekraanid ja puutetundliku ekraaniga pileti automaadid, pileti numeratsioon ja erinevad disainid jne. Valikus on kolm eri suurusega kliendile mõeldud lahendust:

Oleme Leedu tootja AKIS TEGNOLOGIES edasimüüja ja autoriseerutud partner eest. Vt:  https://www.akistechnologies.com/

QMICRO – 1 järjekord, väga lihtne, odav, kiire paigaldus, tuleb „plug and play“ valmiduses.

QWEB – piiramatu arve järjekordi, tabloosid, kasutajaid, väga võimekas statistika moodul, eesti/vene/inglise/soome jne keelne interfeiss

Kuna siin võimalused on väga laiad ja täpselt seadistatavad kliendi kohaselt, siis võta ühendust ja teeme parima pakkumise. Demo seadmed on meil kohapeal olemas.

Projekteerimine paigaldus j hooldus on meie kompetentsis.